İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilirkişilik Eğitimi

Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi’nin düzenlediği, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilirkişilik Eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcılar sertifikalarını aldı…Merkezin Müdürü Ali Halıcı, “Profesör Mehmet Haberal’ın işaret etiği gibi, eğitimde en üst düzeyde niteliğe önem veriyoruz” dedi.

Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi tarafından 4’üncüsü düzenlenen İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilirkişilik Eğitiminin sertifika töreni İstanbul’da düzenlendi.

Böylelikle Merkezin Bilirkişilik Eğitimini tamamlayan 200’ü aşkın kişi sertifika almış oldu.

Merkezin Müdürü Prof.Dr. Ali Halıcı, ” prof.dr. mehmet haberal’ın işaret etiği gibi, eğitimde en üst düzeyde niteliğe önem veriyoruz” dedi.

BU EĞİTİMLERDE EN ÖNEMLİ KRİTERİMİZ NİTELİK TÜRKİYE’DE ÇOK AZ SAYIDA DÜZENLENEN BU UZMANLIK ALANLARINA İLİŞKİN OLARAK SAYIN KURUCU REKTÖRÜMÜZ PROF DR MEHMET HABERAL’IN DA İŞARET ETİĞİ GİBİ EĞİTİMDE EN ÜST DÜZEYDE NİTELİĞE ÖNEM VERİYORUZ.

Sertifikalarını alan katılımcılar da verilen eğitimden memnun olduklarını söyledi.

ŞEMSAN NAZAN KAYA İŞ HUKUKU VE SOSYAL GÜVENLİK ALANINDA BİLİRKİŞİ OLMAK İSTEDİĞİM İÇİN BU SEMİRE KATILDIM

AVUKAT CUMHUR MÜRTEZA YENİ YASAL DÜZENLEMEYLE BİRLİKTE BİR SERTİFİKAYA BAĞLANMA ZORUNLULĞU DOĞDU. BİLİRKİŞİLİK YAPACAĞIM İÇİN ONU KULLANACAĞIM. BEDAM A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AVUKAT KIYMET KAYA KOÇAK BİLİRKİŞİLİK KONUSUNDA EKSİKLİKLER VAR ÜLKEMİZDE BAŞKENT ÜNİV BU ALANDA SEMİNİRLER DÜZENLEMEKTEDİR BU ÇALIŞMALARI DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi; Aktüerya Hukuku, Enerji Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarındaki Bilirkişilik eğitimlerine İstanbul, Ankara ve İzmir’de devam ediyor. Profesör Halıcı, eğitimlerin yurt geneline de yayılacağını belirtiyor.

TÜRKİYE’NİN 4 BİR YANINDA GERÇEKLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ. SADECE İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU DEĞİL ÖZELLİKLE AKTÜERYA ENERJİ VE BİLİRKİŞİLİK ALANLARINDA OLDUĞU GİBİ BU EĞİTİMLERE TÜM HUKUKÇULARA HUKUK CAMİASINA VERİYORUZ.

Kaynak : http://www.kanalb.com.tr/haber.php?HaberNo=74095

Yorum yapın

* Lütfen yukarıda gördüğünüz denetim kodunu giriniz...