Online Avukat Danışmanlık

Büromuz, online avukat danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Teknolojinin son imkanlarını kullanmak suretiyle dünyanın her yerindeki müvekkillerimize internet üzerinden online görüşme yoluyla, telefonla veya e-posta yoluyla hukuki danışmanlık hizmetleri verebilmekteyiz.

Online avukat danışmanlık hizmeti, günümüzde bazı hukuk sitelerinde verilen yanıltıcı hukuki bilgilendirmelerin önüne geçmek amacıyla oluşturulmuş bir hizmettir. Ne yazık ki, hak arama derdinde olan pek çok yurttaşımız bu tür yanıltıcı hukuki bilgiler veren internet siteleri yüzünden çok ciddi oranda hak kayıplarına uğramaktadır. Kimin yazdığı ve hangi mevzuatın yürürlükte olduğu dönemde yazıldığı belli olmayan, hak kayıplarına yol açabilecek nitelikteki bilgilendirmeler yerine, hizmeti aldığınız avukatı, barosunu, sicil no’sunu bildiğiniz bir avukattan böyle bir hizmeti satın almanın daha uygun olacağını düşündük ve projemizi hayata geçirdik.

Online hukuki danışmanlık veya telefonda hukuki danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak ve uzaktan hukuki danışmanlık hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Büromuzun tecrübeli avukatları ve yardımcı personeli size gerekli yardımı sağlayacak ve online avukat hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarıyla alakalı her türlü sorunuzda yardımcı olacaktır.

 

Online avukat danışmanlık hizmetinden yararlanmadan önce, hukuki uyuşmazlığa ilişkin elinizde yazılı belgeler var ise, lütfen bu evrakları  iletişim sayfasındaki iletişim formunu kullanarak bize gönderiniz veya senel@msenel.av.tr adresine e-posta olarak gönderiniz. Bu işlem hem zamandan hem de paradan kazanmanızı sağlayacak ve hukuki yönlendirme daha doğru bir biçimde yapılacaktır.

Online Danışmanlık Ücretinin İnternet Üzerinden Ödenmesi

Uzakta olduğu için veya çeşitli sebeplerle randevu alarak ofisimize gelme imkanı bulunmayan kişiler ya da danışmanlık ücretini internet üzerinden kredi kartıyla ödedikten sonra ofisimizde danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler  elektronik tahsilat sistemini kullanarak danışmanlık ücretini kredi kartlarıyla online olarak peşin veya taksitli şekilde ödeyebilirler. Bunun öncelikle telefonla veya e-posta ile bize ulaşarak online ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde online ödeme için gerekli bilgiler tarafınıza gönderilecektir. Online avukat danışma hizmetleri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Online avukat danışmanlık hizmetinde vekalet ücreti, yazılı veya sözlü danışma ücretleri Türkiye Barolar Birliği tarafından her yıl açıklanan Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi baz alınarak belirlenmektedir. Avukatların,  Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi’nin altında iş kabul etmesi yasaktır. Konuya ilişkin daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.